Zakład Pogrzebowy w Gdyni – Profesjonalizm w każdym aspekcie

Gdynia, choć znana głównie z morskiego klimatu i modernistycznej architektury, posiada także miejsca pełne spokoju i empatii, w których można odnaleźć wsparcie w trudnych chwilach. Jednym z nich jest zakład pogrzebowy Róża, który z dumą służy mieszkańcom tej nadmorskiej metropolii. Pracownicy zakładu kierują się przede wszystkim ideą niesienia profesjonalnej opieki nad zmarłymi oraz pomaganiu ich rodzinom w ciężkim okresie pożegnania. Długoletnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie sprawiają, że usługi świadczone przez firmę Różę są na najwyższym poziomie, a zaufanie wśród lokalnej społeczności nieustannie rośnie. Szeroki wachlarz usług i indywidualne podejście do każdej rodziny pozwalają na organizację wyjątkowych uroczystości funeralnych.

Balsamacja zwłok w zakładzie pogrzebowym w Gdyni

Balsamacja zwana również tanatopraksją, to konserwacja zwłok, która jest procesem, pozwalającym na tymczasowe zatrzymanie procesów rozkładu. Ten specjalistyczny zabieg usuwa bakterie, które mogłyby stanowić zagrożenie dla osób mających styczność ze zmarłym. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzina ma więcej czasu na przygotowanie się do pożegnania oraz organizację uroczystości. To także umożliwia transportowanie ciała na duże odległości. Zakład pogrzebowy Róża z biurami w Gdyni posiada wykwalifikowany personel w tej dziedzinie, który dba o to, by proces balsamacji był przeprowadzony z najwyższą starannością i szacunkiem dla zmarłego.  Dla wygody mieszkańców Trójmiasta prowadzimy także biuro zakładu pogrzebowego Róża w Gdańsku.

Wsparcie w formalnościach od pracowników zakładu pogrzebowego z Gdyni

Nieuniknione, że po stracie bliskiej osoby pojawia się wiele formalności do załatwienia. Zakład pogrzebowy Róża oferuje kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Od uzyskania aktu zgonu, przez kontakt z urzędami, aż po przygotowanie dokumentów niezbędnych do pochówku. Zespół zakładu pomoże krok po kroku, dbając o to, by żadne szczegóły nie umknęły uwadze. Sprawnie i w terminie zajmą się wszelką dokumentacją. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby odciążyć z tych obowiązków rodziny pogrążone w żałobie. 

Zakład Pogrzebowy RÓŻA w Gdyni dwa biura:

ul. Witomińskiej 17A, 

81-311 Gdynia

Numer tel.: 570 456 454

ul Chylońskiej 163, 

81-007 Gdynia

Numer tel.:  570 004 445

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *