Usługi pogrzebowe w Anglii

Polski zakład pogrzebowy w Anglii oferuje kompleksowe wsparcie podczas organizacji pochówku. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji sprawiają, że uroczystość będzie wzniosła oraz godna. Wszystkie formalności zostaną załatwione w imieniu klienta, dzięki czemu będzie on mógł w spokoju przeżywać stratę bliskiej osoby. Usługi świadczone są na terenie Anglii, Irlandii, Szkocji oraz Walii.

Sposób organizacji pochówku

Pochówki organizowane są w sposób fachowy oraz rzetelny. Należy dodać, że pogrzeby odbywają się we wszystkich obrządkach, rytach i ceremoniałach. Obsługa jest wyspecjalizowana i empatyczna. Żałobnicy mogą liczyć na wsparcie w trudnych chwilach. Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są przez całą dobę. Dużym atutem tego zakładu pogrzebowego jest nie tylko szeroka oferta, ale również korzystne ceny.

Oferta transportu zwłok z Anglii

W ofercie znajduje się międzynarodowy transport zwłok z Anglii do Polski. Jest to proces złożony, który wymaga dokumentacji urzędowej. Zostanie to zorganizowane przez zakład pogrzebowy, co jest rozwiązaniem niezwykle komfortowym dla klienta. Transport odbywa się drogą lądową, morską oraz lotniczą. Dodatkowo przedsiębiorstwo pogrzebowe dostarcza niezbędne do transportu akcesoria, takie jak np. filtry powietrza, czy też specjalistyczne trumny z metalowym wkładem. Oczywiście istnieje możliwość przewiezienia nie tylko ciała w trumnie, ale również urny z prochami. Proces ten odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów. To spore odciążenie dla żałobników, którzy nie mogliby sprawnie zorganizować przewozu zmarłego we własnym zakresie. Transport odbywa się z każdego kraju (Anglia, Szkocja, Irlandia, Walia) do Polski.

Kremacja zwłok

Ponadto w ofercie znajduje się również kremacja zwłok, która odbywa się w zgodzie z rygorystycznymi procedurami. Zakład pogrzebowy dostarcza również wszystkie niezbędne akcesoria, takiej jak m.in. trumna kremacyjna, ubrania dla zmarłego, urnę.
Przedsiębiorstwo pogrzebowe wykonuje na specjalne życzenie zabieg tanatokosmetyki lub też balsamacji zwłok. Jest to szczególnie ważne, gdy rodzina zmarłego zdecyduje się na międzynarodowy transport ciała.

polski zakład pogrzebowy w anglii