Rodzinna tradycja – zakład pogrzebowy z Warszawy

Prężnie rozwijająca się branża pogrzebowa w stolicy Polski ma coraz więcej do zaoferowania mieszkańcom miasta i okolic. Mnogość zakładów pogrzebowych sprawia, że wybór tego odpowiedniego staje się coraz trudniejszy. Chcąc pożegnać bliską osobę, zależy nam, aby odbyło się to w pełen szacunku, godny sposób. W poszukiwaniu doświadczonej i solidnej firmy funeralnej, warto udać się do zakładu pogrzebowego Tren. Od wielu lat działający na rynku, posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, obsługują rodziny zmarłego na najwyższym poziomie, pamiętając przy tym o życzliwości i takcie.  Zorganizują uroczystości pogrzebowe w każdym wyznaniu, w tym świeckie oraz z urną. 

Zakład pogrzebowy w Warszawie zadba o piękną oprawę pogrzebu

Kwiaty mają głębokie symboliczne znaczenie i od stuleci odgrywały ważną rolę podczas różnorodnych ceremonii i okazji. Podkreślały i wciąż podkreślają  ważność danej chwili. są pięknym sposobem okazania szacunku dla zmarłej osoby.  Stanowią gest, który pokazuje, że pamiętamy o niej i doceniamy jej życie oraz wkład, jaki wniosła w nasze życie. Zakład pogrzebowy Tren współpracuje z doświadczonymi i uzdolnionymi florystami, którzy układają klasyczne kwiatowe kompozycje, ale również mogą stworzyć wyjątkowe wieńce i wiązanki na specjalne życzenie klienta. W sytuacji niepewności, jakie kwiaty dobrać, kompetentni floryści służą pomocą i doradztwem. 

Mieszkańcy Warszawy i okolic otrzymują całodobowe wsparcie zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Tren ul. Ostrowiecka 10a w Warszawie na Żoliborzu jest przygotowany na wszelkie nagłe i niespodziewane sytuacje. Prowadzi całodobowy dyżur, w tym również w niedziele i święta. Niezależnie od pory dnia rodziny zmarłego uzyskają natychmiastowe wsparcie pod numerem tel.: 602 390 231. Pracownik przyjmie zlecenie na przewóz ciała z mieszkań, domów, prosektoriów oraz szpitali do własnego pomieszczenia chłodniczego. Już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej, bliscy zmarłego uzyskają odpowiedzi na każde pytanie. Personel z życzliwością odpowiednio poprowadzi najbardziej zagubione osoby. 

Całodobowy Zakład Pogrzebowy TREN

Adres: ul. Ostrowiecka 10a

01-798 Warszawa

Adres e-mail: biuro@tren.com.pl

Całodobowe numery telefonu: 602 390 231

22 425 43 36

22 638 65 05

Godziny otwarcia biura:

pon-pt 8-16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *