Pół wieku doświadczenia Zakładu pogrzebowego we Wrocławiu

Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą liczyć na wsparcie w organizacji pięknych uroczystości pogrzebowych już od pięćdziesięciu lat. Rodzinna firma funeralna Witwicka  od początku istnienia świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, służąc pomocą rodzinom w najtrudniejszych chwilach ich życia. Pod całodobowym numerem telefonu 71 889 00 60 klienci uzyskają wszelkie istotne informacje, w tym na temat przewozu zmarłych w Polsce, jak i również poza granicami kraju.

Wrocław to miasto, w którym zakład pogrzebowy dba o najwyższą jakość obsługi

Zespół profesjonalistów w zakładzie pogrzebowym Witwicka wyróżnia się empatią, szacunkiem i wrażliwością na potrzeby klientów. Ich głównym celem jest zapewnienie jak najbardziej godnego pożegnania ukochanej osoby. Lata zdobytych doświadczeń pozwoliło doskonale poznać najróżniejsze potrzeby rodzin zmarłych. Dopasowanie do możliwości finansowych daje możliwość indywidualnej obsługi każdego klienta. Biuro funeralne we Wrocławiu, zapewnia pełne zrozumienie i pomoc w realizacji specjalnych życzeń rodzin.

Wsparcie od 50 lat zakładzie pogrzebowym we Wrocławiu

Pracownicy firmy funeralnej doskonale zdają sobie sprawę z wagi każdej decyzji i szczególnych potrzeb rodzin. Wszystkie są zatem starannie planowane, omawiane i realizowane, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i pełne zadowolenie klientów. Kompleksowa oferta domu pogrzebowego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 254, obejmuje także własną produkcję trumien, urn drewnianych, komponowanie wyjątkowych wieńców, wiązanek, tudzież budowy grobowców, sprzedaż i montaż nagrobków. Dzięki temu znacznie obniżane są koszty organizacji całości pogrzebu, a bliscy zmarłego bez przeszkód załatwią wszystkie formalności w jednym miejscu. Firma Witwicka to wysokiej jakości usługi pogrzebowe od ponad 50 lat, zapoznaj się z ofertą.

Poniżej znajdą Państwo najważniejsze dane kontaktowe do głównego biura firmy funeralnej Witwicka we Wrocławiu:

ul. Borowska 254,  50-558 Wrocław

Dzielnica: Gaj – Krzyki

Kontakt:

71 889 00 60/691 445 832

Godz. otwarcia biura:

pon. – pt. : 8:30 – 19:00

sob. 9:00 – 12:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *