Nekropolis Ząbki – zakład pogrzebowy oferujący wysoki standard usług

Nekropolis Ząbki

Śmierć bliskiej osoby to szczególnie trudny moment, który jest nierozerwalnie związany z organizacją pogrzebu. W tych wyjątkowych, smutnych chwilach potrzebne jest wsparcie odpowiedniej firmy pogrzebowej, która dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu zapewni kompleksową pomoc w organizacji pochówku. Nekropolis to zakład pogrzebowy w Ząbkach, który dba o klientów pogrążonych w żałobie z najwyższą jakością i starannością, oferując im wysoki standard usług pogrzebowych.

Nekropolis Ząbki – jakie usługi świadczy zakład?

Dla rodziny pogrążonej w żałobie szczególnie ważne jest wsparcie merytoryczne i duchowe w kwestii zrealizowania ceremonii pogrzebu. Jest to szczególnie trudny moment, kiedy osoby bliskie dowiadują się o śmierci bliskiego. Firma Nekropolis dysponuje funkcjonalną stroną internetową, na której zamieszczony jest poradnik pierwszej pomocy. Zawarte są tam informacje jak postępować w przypadku, gdy osoba zmarła w domu lub placówce szpitalno – opiekuńczej, a także gdy przyczyny śmierci nie są jasne.


Firma dysponuje 24-godzinnym telefonem pogotowia pogrzebowego czynnym 7 dni w tygodniu. Pracownicy z właściwym dla siebie wyczuciem i taktem wyjaśnią wszelkie wątpliwości oraz poinformują żałobników o formalnościach jak muszą zostać dokonane, aby mogło dojść do pogrzebu. Istnieje także możliwość przewiezienia ciała do chłodni na prośbę klientów.

Zawiadomienie o pogrzebie – nekrologi

Zakład pogrzebowy Nekropolis stara się z najwyższą starannością realizować usługi pogrzebowe, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia. Pracownicy firmy mają również świadomość, że ludzie i świat się zmieniają. Właśnie dlatego też firma oferuje usługę e – nekrologów, chcąc sprostać wymaganiom obecnych czasów.
Nekrologi internetowe charakteryzują się wysoką estetyką oraz użytecznością. Mają one na celu przesłanie szybkiego zawiadomienia o pogrzebie do znajomych poprzez informację SMS lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. E – nekrologi są wyrazem troski oraz dbałości o klientów.

Organizacja ceremonii pogrzebu

Zakład pogrzebowy w Ząbkach proponuje w swojej ofercie usług funeralnych przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej na wiele sposobów. Wybór ten jest zależny od ostatniej woli zmarłego lub jego rodziny.
Firma podejmuje się usługi kremacji ciała osoby, jeżeli istnieje ku temu wola. Niekiedy rodzina pragnie pochować zmarłego w rodzinnym, pojedynczym grobie, w którym od ostatniego pochówku nie upłynęło 20 lat. Wtedy kremacja ciała może stać się koniecznością do przeprowadzenia pogrzebu z dochowanie do wcześniejszej trumny. Nekropolis Ząbki oferuje transport zwłok do zakładu kremacyjnego oraz odbiór urny z prochami zmarłej osoby. Urna z prochami może zostać pochowana w grobie ziemnym, murowanym lub spocząć na specjalnej ścianie z niszami na urny zwaną kolumbarium.

Nekropolis Ząbki


Pogrzeb tradycyjny jest klasyczną formą pogrzebu, w której ciało zmarłego chowane jest w trumnie. Zakład w Ząbkach ma wieloletnie doświadczenie w tradycyjnej formule ceremonii. W swojej ofercie posiada także szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. W tym trumny wykonane z drewna sosnowego lub dębowego.
Formuła tradycyjna pochówku wymaga zadbania o szczegóły oraz aspekty estetyczne pochówku. Doświadczony pracownik wyspecjalizowany w tanatokosmetyce sprawi, że zmarły będzie wyglądał korzystnie w otwartej trumnie. Firma umożliwia także oprawę muzyczną oraz florystyczną ceremonii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *