Całodobowy zakład pogrzebowy Rzeszów

Zakład pogrzebowy z Rzeszowa jest miejscem gdzie pracownicy troszczą się o każdą ostatnią drogę i zawsze dbają o Państwa zadowolenie i dopasowują się do oczekiwań klientów. Polskie Centrum Pogrzebowe jest profesjonalnym zakładem pogrzebowym, w którym znają się na swoim fachu i na branży funeralnej. Rzeszowski zakład pogrzebowy zdaje sobie sprawę, iż okres przygotowań do uroczystości pogrzebowej wiąże się z przykrymi emocjami i stresem, dlatego zaufało im już wiele rodzin, którym tęskną za spokojem i możliwością przeżycia żałoby w ciszy i spokoju. Z tego względu Polskie Centrum Pogrzebowe bierze na siebie dopełnienie wszelkich formalności urzędowych.

Polskie Centrum Pogrzebowe organizuje pogrzeby na cmentarzu Wilkowyja

Dom pogrzebowy w Rzeszowie

Polskie Centrum Pogrzebowe jest świadome, iż ostatnia droga jest ciężkim pożegnaniem, lecz bez wahania i już od pierwszego kontaktu zajmą się Państwem i otoczą kompleksową opieką. Dążą do tego, aby każda ceremonia pogrzebowa przebiegła bez żadnych problemów i, aby była indywidualnie dopasowana do oczekiwań rodziny. Dlatego oferuje wiele możliwości, które pomogą w tym zadaniu. W swojej ofercie posiadają nie tylko tradycyjne ceremonie, ale także te, które są mniej konwencjonalne, np. te o charakterze świeckim, tak, aby każdy miał możliwość na spersonalizowane pożegnanie.

Już od pierwszego kontaktu z dbałością o najmniejsze detale podchodzą do świadczonych usług, tak, aby mogli Państwo godnie pożegnań osobę bliską i nie martwić się o organizację i przygotowania. Rzeszowski zakład pogrzebowy stawia na empatię i indywidualne podejście do każdej sytuacji, są zawsze przy rodzinie, bo wiedzą jak ważne jest, by czuć wsparcie, gdy trzeba pożegnać zmarłego.

Pogrzeby Cmentarz Wilkowyja ul. Cienista

Polskie Centrum Pogrzebowe świadczy swoje usługi pogrzebowe na każdym cmentarzu w Rzeszowie, a w szczególności na Cmentarzu Wilkowyja, ze względu na bardzo dogodną lokalizację. Dom Pogrzebowy z Rzeszowa mieści się na ulicy Szopena 7, co oznacza, że jest oddalony od Cmentarza Wilkowyja znajdującego się na ulicy Cienistej o niecałe 5 kilometrów. Obydwa miejsca leżą w dogodnych lokalizacjach i są oddalone od siebie niewielką odległością, zarówno dojazd autem jak i komunikacją miejską nie stanowi żadnego problemu. Przed zakładem usług pogrzebowych obecna jest też duża ilość miejsc parkingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *